fotografia uniwersytet artystyczny poznan

fotografia uniwersytet artystyczny poznan

Cztery Moda Stolice Świata

Podobnie jak w przypadku wielu rzeczy, lokalizacja jest kluczowym czynnikiem sukcesu lub niepowodzenia modelu. Bliskość do pracy oznacza, że ??można tam dostać szybciej i taniej, aw szybko poruszającego branży mody, szybkie uzdrowienie jest często brakło. Zawsze należy postawić się w centrum wydarzeń. Zgodnie z ogólną zasadą, duże miasta oferują o wiele więcej możliwości niż mniejszych miejscowościach, ponieważ klienci i agencje są tam skoncentrowane.

Istnieją cztery główne stolice mody na świecie: w Londynie, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu.

fotografia uniwersytet artystyczny poznan

Londyn

Londyn ma długą historię jako trendsetter i lidera w światowej modzie, aw ostatnich latach został uznany jako stolicy mody światowej dzięki ascendency Kate Middleton i Igrzysk Olimpijskich w Londynie numer 1. Zdecydowana większość międzynarodowych agencji modelek mają swoje główne biura w Londynie w Wielkiej Brytanii i jest podstawą do setek mody studiu fotograficznym i zespołów wspierających, w tym najlepszych fotografów dla kolorowych magazynów.

Londyńska moda piasty znajduje się w Soho, w centrum miasta, pomiędzy Oxford Street i Picadilly Circus. Ten obszar jest pełna modnych sklepów i barów i ma tętniącego życiem kosmopolityczna atmosfera.

fotografia uniwersytet artystyczny poznan

Główne agencje modelek opiera się głównie w centrum Londynu, wokół South Kensington i Leicester Square, w tym: Elite Storm, Premier Model Management, modele 1, BMA modeli i Next Models.

Mediolan

W roku 2009 Milan został uznany górną kapitału ekonomicznego i medialnej mody. Istnieje bardzo wiele znanych na całym świecie włoskich marek mody, które mają swoje główne siedziby znajdują się w mieście, w tym: Valentino, Gucci, Versace, Prada, Armani i Dolce Gabbana. Milan Fashion Week odbywa się dwa razy w roku i jest jednym z Grails Świętych dla modeli na wybiegu.

– autor artykułu