alternatywne techniki fotograficzne

alternatywne techniki fotograficzne W przypadku korzystania z oprogramowania do edycji zdjęć przyciąć tylko fragment fotografii, jeśli wziąć obraz przy ustawieniu niskiej megapikseli i sekcja przycięte może nie być wyglądają bardzo dobrze. Jeśli uważasz, że od czasu do czasu przyciąć swoje zdjęcia, należy zaplanować na biorąc je w wyższych rozdzielczościach i należy zaplanować na uzyskanie aparat z co najmniej 8 lub 10 megapikseli.

alternatywne techniki fotograficzne

Aby dać punkt odniesienia dla megapikseli, na typowym ekranie komputera ustawienie rozdzielczości wynosi około 1024 przez 758 pikseli. Kamera 8 megapikseli można robić zdjęcia aż do 3456 przez 2304 pikseli w rozdzielczości! Może można rozpocząć, aby zobaczyć, jak może nie być potrzebne wszystkie te megapiksele reklamowane. Weź również pod uwagę, że zdjęcia w wyższej rozdzielczości zajmują dużo dużo więcej miejsca w pamięci aparatu. Dla zwykłych punkt i strzelać użytkowników, najnowsze aparaty mają dużo więcej megapikseli niż wymagają.

alternatywne techniki fotograficzne

Dodatkowym konieczne cechą aparatu jest możliwość akceptowania kart pamięci. Najnowsze aparaty mają reklamy dla coraz większej ilości gigabajtów (GB) pamięci. Każdy gigabyte jest miliard znaków danych. Jednak, podobnie jak uchwały, najnowsze aparaty mają dużo większą pojemność niż większości osób wymaga. Dla tych, którzy zdali sobie sprawę, że nie trzeba, że ??wiele megapikseli, wówczas nie trzeba będzie tę wielką kartę pamięci albo psychoterapiadom.pl/psychoterapia-dzieci. Dla porównania, karty pamięci, która może pomieścić 100 zdjęć o rozdzielczości 2048×1536 zdjęć będzie posiadać 400 1024×768 zdjęć! Choć najnowsze kamery może pomieścić karty pamięci tak duży jak 32GB wielkości, te karty o wysokiej pojemności kosztować dużo dużo więcej niż zakup kilku mniejszych. Większość ludzi nigdy nie będzie potrzebować więcej niż karty 8GB. Poza tym, jeśli ta karta zapełni się, można by więcej i nadal nie wydawać niemal co to jedna karta 32GB musiałby kosztować!

– autor artykułu