fotografia artystyczna dzieci katowice

Jak działa Pinterest Pomoc Twoje SEO

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak Pinterest może pomóc Twojej firmie.

Muszę przyznać, że nie używam Pinterest jej pełnych możliwości, ale nie chcę, aby moje własne ograniczenia, aby w drodze dyskusji Pinterets ze sobą i jak może pomóc Twojej firmie.

Pinterest to kolejna strona mediów społecznościowych takich jak Facebook, Google Plus i LinkedIn.sprawdź ofertę na stronie internetowej

Ale głównym apel o Pinterest jest, jak łatwo jest używać i jak to podkreśla wizualne więcej niż tekst.

W TROSCE O niektórych firm więcej niż inni

Ja cały sercem polecam Pinterest dla każdego rodzaju działalności, który ma dostęp do ciekawych i istotnych obrazów związanych z działalnością firmy. Idealne rodzaje przedsiębiorstw, które mogą wykorzystać Pinterest są firmy, które zajmują się żywności, modzie, sztuce, podróże, fotografia, zwierzęta, sport, motoryzacji, designu, muzyki, rozrywki, trawnik i ogród, nieruchomości, historia, dzieci i architektury, do wymienić tylko kilka.

Chociaż można być prawnikiem rozwód i nadal korzystać z konta Pintereście, rodzaje tematów Właśnie wymienione są po prostu proste, naturalne pasuje do wizualnego charakteru Pinterest.

A ja nie zamierzam dostać się jak założyć konto na Pinterest i jak „Pin”, istnieją setki samouczki wideo na YouTube może się okazać, że będzie wyjaśniać, że w szczegółach, chciałem porozmawiać o Pinterest głównie ze SEO i budowania ruchu perspektywy.

NALEŻY dodawać linki do Yor PINS

Po pierwsze, jeśli coś Pinterest Pin, upewnij się dodać link do witryny z Pin.

Pinterest linki nie są już Dofollow linki (linki stosowane być Dofollow co oznacza, że ??masz przychodzących wartość linki ale z powodu nieuniknionego nadużyć, które przerwano na początku 2012 roku), ale wraz z opisem jak YouTube linki, a nie dostaniesz żadnej wartości wstecznego , trzeba będzie wartość rzeczywiście ktoś klikając na kod PIN i przybywających na swojej stronie.

– autor artykułu