jaki sprzet do fotografii produktowej

jaki sprzet do fotografii produktowej

Która kamera jest aparat cyfrowy kompaktowy Najwyżej oceniane

Oczywiście wiesz, że odpowiedź jest warunkowe, prawda?

Odpowiedź jest w oparciu o które to, że kupuje kamerę. Nawet jeśli cena nie jest problem, że istnieje tak wiele do wyboru. Zatem warunek brzmi: co to jest, co chcesz z aparatem? Gdy to zostanie ustalone, to odpowiedź jest dostępny.

Kocham fotografię, i jestem bardzo zainteresowany postępem w dziedzinie technologii związanych z kamer. Spędziłem wiele godzin szukając w internecie patrząc na opinie ekspertów na podstawie zastosowanej technologii i jakości doświadczenie użytkownika z aparatów cyfrowych. Mam również godzinami patrząc na opinie użytkowników tych samych aparatów cyfrowych. Są to opinie ludzi, którzy rzeczywiście uderzył w dół swoje ciężko zarobione pieniądze na zakup aparatu. Z wszystkich tych badań, mam wymyślić krótką listę kategorii i aparatu lub kamery, które wznoszą się do góry w każdej kategorii.

jaki sprzet do fotografii produktowej

Więc oto kilka warunków z wyborów, które zapoznaj się z moją ofertą należy rozważyć.

Najlepszy aparat Budżet – aparat cyfrowy z dużą ilością megapikseli i opcji dla użytkowników, które również wykonuje doskonałe zdjęcia za mniej niż $ 125.

And the winner is … Panasonic Lumix LZ8 IS.

Najlepsze Średniej-klasy Camera – kwalifikacje są tu jakość obrazu, łatwość obsługi, różnorodność Szeroki kąt i zoom zakresów, i oczywiście cena (około $ 250).

jaki sprzet do fotografii produktowej

The Winner … to więź pomiędzy Canon Powershot SX110 IS i Panasonic Lumix DMC TZ5.

Najlepszy nad wszystkimi Aparat kompaktowy cyfrowy – jest to aparat, który plusy wybrałby jakości i kontroli. Megapikseli są ważne, ale ważniejsze są cechy, które dają użytkownikowi te same opcje, które droższych aparatów DSLR mieć. Właściwie jedyną znaczącą różnicą między tym aparatem i lustrzanek jest możliwość zmiany obiektywów. Cena tutaj jest około 500- $ $ 550.

Najlepszy wybór … Panasonic Lumix LX3 (zalecane przez każdego użytkownika witryny i przeglądu). Drugie miejsce w tej kategorii będzie Canon G10.

Na pewno są inne kategorie, ale te obejmują główne powody, aby kupić aparat cyfrowy.

– autor artykułu