fotografia artystyczna akty wroclaw

Różne typy portret fotograficzny

Kiedy mówimy o portrecie możemy mieć różne typy, które opiszę w tym artykule, nadzieję, że je wszystkie. Terminologia mogą różnić się w poszczególnych krajach, ale ważne jest, aby znać różne typy zdjęć, które można wykonać od tej samej osoby i sytuacji, wszystko zależy od morświna na zdjęcie i jakie atrybuty chcesz zwiększyć.

Ogólnej płaszczyzny. Jest to rodzaj obrazu, gdzie pojawia się całe ciało. Dlatego mamy całą płaszczyznę których bierzemy stopę obraz, formularz do głowy. Jest to najdalej na obrazku możemy podjąć.

Amerykański samolot. Nazwa ta pochodzi z czasów, w których zachodnie zdjęcia gdzie hit. W tych filmach to było bardzo ważne, że broń miała ważną rolę strzału, więc jest gdzie się go wyciąć. Niektórzy nazywają je trzy czwarte płaszczyzny. W tej płaszczyźnie obraz tnie na kolanach.

Środkowej płaszczyzny. Ten typ portretu fotograficznego obejmuje od głowy do pasa. W przypadku, gdy obraz jest od kogoś siedzącego w fotelu trzeba wyciąć obraz w środkowej części uda. Ten typ jest idealny do zwiększenia piękno ludzkiego ciała, dzięki czemu jest bardzo wykorzystywanych w modzie. Jest to również idealne do robienia zdjęć dwóch osób.

Krótki płaszczyźnie. W tej płaszczyźnie mamy do zrobienia zdjęcia z głowicy do środkowej klatki piersiowej. To wspaniale, gdzie tematem obrazu jest super, ale to nie posiada wielkie tło.

Pierwszy samolot. Jest to ostateczny obraz portret, ona obejmować całą twarz i część ramion. Świetne do poruszania intymność osoby na zdjęciu.

Szczegółowo płaszczyźnie. Ten typ płaszczyzny ostrości w małej części ciała, a nie koniecznie do twarzy. Zaleca się, aby zrobić ogólny obraz ze szczególnym zwróceniem uwagi na szczegóły, a następnie wyciąć go w komputerze, zamiast tworzenia zoom w obiekcie.

Można dowiedzieć się dużo więcej o fotografii w moim blogu szko?

https://sportowesuple.pl/26-olimp-odzywki

– autor artykułu