fotografia niekoniecznie artystyczna

fotografia niekoniecznie artystyczna

Na powierzchni nośnej, po raz kolejny, jest ograniczona, a większość osób, które zabezpieczają miejsce są silne o ochronę ich terytorium. Bądź taktowny i uprzejmy dla innych linii wzroku.

Na pokazach mody ważne jest, aby osiągnąć najlepszy „balans bieli” możliwe. Jeśli pokaz mody jest koordynowany przez doświadczonego firmy produkcyjnej, będzie konferencja prasowa, gdzie projektanci spotkać i pozdrowić prasy. Segment ten nie był tak zaprojektowany, aby spotkać i pozdrowić projektantów, ale także upewnić się scenariusze oświetleniowe są testowane i „gdy karta równowagi” jest wyświetlany przez fotografów, aby dostosować swój sprzęt odpowiednio.

Po rozpoczęciu występów, ja zazwyczaj dostosowywać ustawienia aparatu w przybliżeniu: f.5.6-7.0 1/250 około 800-1600 ISO. Staram się strzelać pokazy mody w JPEG + RAW, aby obrazy i procesu znaku de szybciej. Ostateczny wybór zrobi to do moich klientów w wysokiej rozdzielczo? Ci. Reszta jest eliminowana. Mam tendencję do dokonywania wyboru obrazu podczas pokazu, bo po prostu nie można ufać ekran 3,5 cala, wolałbym zobaczyć wszystko od monitora.

Jako narzędzie marketingowe, mogę przesłać moje obrazy przez Facebook i dzielić się nimi z modeli, projektantów, firmy produkcyjnej. I znak wodny je dla ochrony praw autorskich i pozwolić im na zakup obrazów chcą.

Mam nadzieję, że ten krótki artykuł jest pomocny dla osób zainteresowanych Fotografia Fashion Show. Jeśli masz jakieś pytania, które mogą się kontaktować za pośrednictwem Facebooka.

BM Fotografowie

– autor artykułu